Asistované sčítanie obyvateľov

Asistované sčítanie obyvateľov 1

Asistované sčítanie je určené obyvateľom, ktorí sa nemohli sčítať sami ani s pomocou blízkej osoby. Ide najmä o digitálne vylúčených obyvateľov, starších obyvateľov, obyvateľov v zariadení a obyvateľov marginalizovaných komunít.

Asistované sčítanie sa bude realizovať na celom území SR od 3. mája 2021 do 13. júna 2021. O začatí asistovaného sčítania rozhodol predseda Štatistického úradu SR v spolupráci s Úradom verejného zdravotníctva SR. Asistované sčítanie v obci potrvá 6 týždňov.

Sčítať sa pomocou asistenta môžete na obecnom úrade za pomoci pracovníka obecného úradu každý deň  09.00 - 10.00 a vo štvrtok aj popoludnie 14.00 - 15.00 h.

V prípade, že ste imobilný, a neviete sa dostaviť na obecný úrad, zašleme k Vám mobilného asistenta.

O zaslanie mobilného asistenta môžete požiadať telefonicky na čísle - 031/5693508 alebo mailom - hubice@hubice.sk

Neváhajte nás kontaktovať.

Viac informácií nájdete tu: https://www.scitanie.sk/scitanie.../asistovane-scitanie

Dátum vloženia: 5. 5. 2021 14:54