Menu

Obec Hubice
ObecHubice

Celoplošný skríning - 23.01.2021

Celoplošný skríning v našej obci sa uskutoční 23. januára – sobotu.
Počet odberných miest v Hubiciach: 1
V našej obci bude odber prebiehať na schválenom odbernom mieste v budove Kultúrneho domu 28.

Žiadame občanov, aby na vybraný termín prichádzali presne. Nie s predstihom, nie s oneskorením. Cieľom je vyhnúť sa čakaniu a zhromažďovaniu ľudí na miestach odberu. Prineste si so sebou občiansky preukaz. Osoby, ktoré nemajú trvalý, alebo prechodný pobyt na území obce, alebo nemajú rezerváciu na presný čas sa budú môcť otestovať v čase, keď to situácia a kapacita dovolí. Prednostne pôjdu vždy občania s termínom.

NA VŠETKÝCH MIESTACH JE POVINNÉ DODRŽIAVAŤ ROZOSTUPY A MAŤ RÚŠKO (ZAKRYTÉ NOS AJ ÚSTA).

Ďakujeme za pochopenie.

Dátum vloženia: 22. 1. 2021 15:56
Dátum poslednej aktualizácie: 23. 1. 2021 8:31

Tlačivá na jednom mieste

Tlačivá

facebook

Fotogaléria

Náhodný výber z galérie

Mobilná aplikácia

Mobilná aplikácia V-obrazegoogle playapp store