DEŇ NARCISOV 2021

DEŇ NARCISOV 2021 1

Do 20. júna urobme dôležité gesto pre onkologických pacientov.

Žiaľ, aj rok 2021 pokračuje v znamení koronavírusu. Napriek mnohým uvoľneniam opatrení proti šíreniu covidu sa jubilejný - 25. ročník - Dňa narcisov musí zaobísť bez tradičných dobrovoľníkov v uliciach miest a obcí Slovenska. Vzhľadom na fakt, že rakovina je choroba, ktorá  je v spoločnosti dlhodobo, intenzívne a nevyberá si prestávku, nemôže mať prestávku ani naša činnosť, ani podpora onkologických pacientov a ani samotná zbierka Deň narcisov, ktorá je najväčším zdrojom nášho príjmu.

Tohtoročná zbierka bude opäť netradičná - ľudia nenájdu v uliciach dobrovoľníkov a pokladničky. Podpora Dňa narcisov bude napriek tomu možná. V niektorých mestách a obciach Slovenska nájdu ľudia vo svojich schránkach obálku s kvetom narcisu a letákom s informáciami, ako môžu podporiť. Od 7.6. do 20.6. je možné  zaslať SMS na skrátené číslo 848 (SMS v hodnote 3 eurá). Od 10. do 12. júna 2021 je možné finančne podporiť zbierku Deň narcisov v každom obchode Tesco priamo do pokladničky alebo formou kupónu pri pokladni. Sieť obchodov Tesco bude jediným verejným miestom, kde bude možné stretnúť dobrovoľníkov z radov zamestnancov Tesco ponúkajúcich narcisy a prispieť uvedenou formou (pokladnička, kupón).

Ďalšie možnosti podpory  a viac informácii nájdete aj na www.dennarcisov.sk

Dátum vloženia: 8. 6. 2021 11:00
Dátum poslednej aktualizácie: 8. 6. 2021 11:03