Obmedzenie autobusovej dopravy

Trnavský samosprávny kraj Vás informuje, že v zmysle prijatých opatrení vlády SR zo dňa 22.10.2020 od pondelka 26.10.2020 prechádza II. stupeň základných škôl na dištančnú formu vyučovania. Z vyššie uvedených dôvodov Vám oznamujeme, že s platnosťou od 28.10.2020 bude autobusová doprava zabezpečovaná v letnom prázdninovom režime s posilnením ranných a poobedných spojov zabezpečujúcich dopravu detí I. stupňa do/zo školy, počas školských prázdnin bude doprava zabezpečovaná v prázdninovom režime. Bližšie informácie o prevádzkovaní prímestskej autobusovej dopravy budú zverejnené na internetových stránkach dopravcov.
Ďalej v prílohe sú uvedené zmeny prevádzkového režimu prímestských spojov spoločnosti Slovak Lines, a.s., z dôvodu opatrení v súvislosti s koronavírusom COVID 19.

Slovak Lines, a.s.

DO_PV_IMS_002_oznam_korona_3_C.doc