OZNAM - ÉRTESÍTÉS

Oznamujeme Vám, že v priebehu budúceho týždňa budeme roznášať pre dôchodcov tekutý dezinfekčný a čistiaci prostriedok

Oznamujeme Vám, že v priebehu budúceho týždňa budeme roznášať pre dôchodcov tekutý dezinfekčný a čistiaci prostriedok a rúška aj pre deti a študentov do 20 rokov. Za rúška ďakujeme Miestnemu spolku Červeného kríža, Blanke Bohumelovej a Monike Johancsikovej.

Tekutý dezinfekčný a čistiaci prostriedok

Návod na použitie: Tento roztok sa môže používať na dezinfekciu kľučiek, kovania a rôznych predmetov v domácnosti. Nemalo by dôjsť ku styku s pokožkou.

Értesítjük Önöket, hogy a jövő hét folyamán a nyugdíjasok részére folyékony fertőtlenítő és tisztítószert fogunk széthordani, valamint védőmaszkokat gyerekeknek és diákoknak 20 éves korig egyaránt. A védőmaszkokat köszönjük a Helyi Vöröskereszt szervezetének, Bohumel Blankának és Johancsik Mónikának.

Folyékony fertőtlenítő és tisztítószer

Használati utasítás: Ez a fertőtlenítőszer használható ajtó- és ablakkilincsek, valamint bármi nemű tárgyak fertőtlenítésére. Lehetőség szerint a fertőtlenítőszer ne érintkezzen bőrfelülettel.

Dátum vloženia: 31. 3. 2020 14:36
Dátum poslednej aktualizácie: 19. 5. 2020 14:37