Menu

Obec Hubice
ObecHubice

Oznamujeme Vám, že firma Kohaplant, spol. s r.o. - predajca ovocných drevín v našej obci

Oznamujeme Vám, že firma Kohaplant, spol. s r.o. - predajca ovocných drevín v našej obci  1

Oznamujeme Vám, že firma Kohaplant, spol. s r.o. - predajca ovocných drevín v našej obci

  Vážení občania.
  Oznamujeme Vám, že firma Kohaplant, spol. s r.o. - predajca ovocných drevín v našej obci uskutoční
  predaj ovocných a okrasných stromčekov na jarnú výsadbu rôznych druhov a odrôd, Všetky rastliny sa budú predávať za jednotnú cenu 8,50 Eur. Predávať sa budú: Marhule . Orechy, Broskyne,  Hrušky, Jablone, Višne, Liesky, Čerešne srdcovky, Egreše, Čučoriedky, Černice, Zemolez, Maliny, ruže Špeciálne hnojivo na podporu koreňového systému. cena hnojiva 2 Eur.  Všetky naše dreviny sú v bale to umožňuje výsadbu našich drevín až do začiatku júna. Položky, sú v ponuke do vypredania. Všetky dreviny ktoré budú v ponuke budú za cenu 8,50 Eur. Cena hnojiva bude 2.Eur za kus.  Záujemcovia si môžu prísť uvedený tovar zakúpiť  
  Dňa: 25.marca
  to je v: pondelok
  o: 17:20hod
  na predajnom mieste: pri kostole
Dátum vloženia: 25. 3. 2024 9:01
Dátum poslednej aktualizácie: 25. 3. 2024 9:02

Tlačivá na jednom mieste

Tlačivá

facebook

Fotogaléria

Náhodný výber z galérie

Mobilná aplikácia

Mobilná aplikácia V-obrazegoogle playapp store