Zásielkovňa už aj v Hubiciach

Zásielkovňa už aj v Hubiciach 1

V obci pribudla nová služba na doručovanie zásielok – samoobslužné výdajné miesto, ktoré dáva ľuďom slobodu, Z-BOX Packeta.

Z-BOX prináša riešenie na rýchle doručenie zásielok, ktoré si objednáte z e-shopov.

Je k dispozícii nonstop 24 hodín - 7 dní v týždni, bez fyzického kontaktu s cudzím človekom.

Jednoduché doručenie a bez čakania na kuriéra, alebo v rade na pošte. Na vyzdvihnutie zásielky stačí mobil a aplikácia Packeta.

Z-BOX je bezdotykové samoobslužné výdajné aj podacie miesto, zásielky je možné tiež odoslať.

Čo prinesie Z-BOX obci?

Rozšírenie a modernizáciu služieb. Z-BOX predstavuje doručovanie 21. storočia a cestu,

ako si môžete zásielku vyzdvihnúť kedykoľvek vám to vyhovuje.

Zníženie premávky v obci a zvýšenie bezpečnosti. Packeta kuriér počas jednej cesty vyloží všetky zásielky v Z-BOXe, ktoré by boli inak doručované kuriérmi na rôzne adresy.

Znižuje uhlíková stopa. Na jedno miesto do Z-BOXu je možné denne doručiť až 20 zásielok,

bez nutnosti jazdenie po obci a je eko, keďže využíva solárnu energiu.

Nová služba prináša modernú ekologickú technológiu, čím sa zvyšuje pridaná hodnota obce...

Video návod ako si vyzdvihnúť zásielku zo Z-BOXu:  https://youtu.be/tp8HngYIzHQ

Návod