Pozvánka - Meghívó

Pozvánka - Meghívó 1

Obec Hubice Vás pozýva na oslavu Dňa obce spojenú so súťažou vo varení špecialít v kotlíku v sobotu 27. augusta na futbalovom ihrisku.
Gomba község meghívja Önöket a Falunapra, amely a bográcsban főtt finomságok versenyével lesz egybekötve szombaton augusztus 27-én a futballpályán.

Čaká na Vás súťaž vo varení, bohatý kultúrny program a tombola. Medzi obyvateľmi obce s trvalým pobytom bude vylosovaná hlavná cena, ktorú do tomboly venovali poslanci obecného zastupiteľstva. Tieto tombolové lístky nájdete vo svojich poštových schránkach.

Každého srdečne očakávame.

Várja Önöket főzőverseny, színes kultúrműsor és tombola. Az állandó lakhellyel rendelkező lakosok között lesz kisorsolva a fődíj, melyet a falu képviselőtestület tagjai ajánlottak fel.

Ezeket a tombolajegyket a póstaládájukban találják.

Mindenkit szeretettel várunk.

Dátum vloženia: 25. 8. 2022 8:27