Váženie komunálneho odpadu

Dobrý deň prajem,

Pred pár hodinami sme dostali priloženú správu od zberovej spoločnosti MP. Nakoľko v správe sa dočítate, že odpovedať by sme mali za veľmi krátky čas, Vás veľmi pekne prosím o čo najviac pripomienok k danej veci.

Ďakujem veľmi pekne za spoluprácu a prajem Vám krásny víkend.

Vážený pán starosta / pani starostka,

vzhľadom na množiaci sa dopyt samospráv po čipovaní a vážení nádob na komunálny odpad, chcela by som Vás požiadať o nezáväznú informáciu, či by ste mali o danú službu záujem, prípadne akú máte predstavu. Naša spoločnosť bude ponúkať váženie, prípadne čipovanie nádob ako novú službu, ktorá sa však prejaví aj čiastočným navýšením cien.

Prosím Vás o zaslanie predbežnej informácie najneskôr do utorka budúceho týždňa, či by ste mali záujem a v akom rozsahu, aby sme vedeli našu službu čo najlepšie prispôsobiť Vašim požiadavkám a pripraviť cenovú ponuku.

Ďakujem a želám pekný deň

S pozdravom

DOROTA KOŠŤÁLOVÁ   obchodná zástupkyňa